میانه بازار جشنواره سینمایی جشنواره فیلم

میانه: بازار جشنواره سینمایی جشنواره فیلم علیرضا تابش بنیاد سینمایی فارابی جشنواره جهانی فیلم فجر بازار جشنواره جهانی فجر

گت بلاگز اردبیل آبگیری سد عمارت گرمی

استاندار اردبیل گفت: سد عمارت گرمی که عملیات احداث آن تا سال 92 تعطیل بود در دولت تدبیر و امید فعال شد و آبان ماه امسال هم آبگیری می شود.

آبگیری سد عمارت گرمی

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، مجید خدابخش در آئین گرامیداشت هفته روابط عمومی در تالار دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل افزود: این طرح در دولت تدبیر و امید فعالیت خود را از سرگرفت و در 2 سال گذشته 2 هزار میلیارد ریال جهت اجرای این طرح هزینه شد و امسال هم یک هزار میلیارد ریال هزینه خواهد شد.
وی اضافه کرد: هم اکنون 500 نفر عوامل اجرایی در این طرح بصورت 2 نوبته مشغول فعالیت هستند.

عبارات مهم : اردبیل
سدعمارت در بخش انگوت گرمی مغان در بستر رودخانه دره رود از سرشاخه های رود ارس به منظور جلوگیری از خروج منابع آبی این رودخانه از مرز کشور احداث می شود.

استاندار اردبیل با اشاره به تصویب اصلاندوز بعنوان نقطه مرزی در دولت افزود: 18 سال بود گمرگ اصلاندوز غیر فعال شده است بود که تلاش شد با مطرح کرن راه اندازی بندر خشک دوباره راه بیفتد و امروز شاهد آشنا شدن اصلاندوز بعنوان نقطه مرزی هستیم.

خدابخش با بیان اینکه روابط عمومی دستگاه های اجرایی باید در اطلاع رسانی تقویت شوند افزود: بعضی از روابط عمومی دستگاهها ضعیف است و مهم است با تقویت روابط عمومی عملکرد ها و برنامه های آن دستگاه به اطلاع مردم برسد.

آبگیری سد عمارت گرمی

وی افزود: بعضی از خبرنگاران از عملکرد بعضی روابط عمومی دستگاه های اجرایی گله مند هستند که بخوبی و در مناسب ترین وقت اطلاع رسانی از سوی آنها صورت نمی گیرد و مدیران دستگاههای اجرایی باید در اصلاح و تقویت روابط عمومی تدابیری بیندیشند.

استاندار اردبیل بیان کرد: روابط عمومی دستگاه های اجرایی باید امید آفرین باشند و ضمن تکریم ارباب رجوع کارهای اجرا شده است را به اطلاع مردم و رسانه ها برسانند.

خدابخش با اشاره به نام گذاری امسال به اقتصاد مقاومتی تولید واشتغال افزود: دستگاه های اجرایی برنامه های مربوط به اقتصاد مقاومتی کارآفرین را به رسانه ها و مردم اعلام کنند.

استاندار اردبیل در خصوص حضور پرشور مردم در انتخابات اظهار کرد: حضور میلیونی مردم در پای صندوق های رای یک حماسه تاریخی است که باید قدردان این مردم هر لحظه در صحنه باشیم.

استاندار اردبیل گفت: سد عمارت گرمی که عملیات احداث آن تا سال 92 تعطیل بود در دولت تدبیر و امید فعال شد و آبان ماه امسال هم آبگیری می شود.

انتهای پیام/ع

واژه های کلیدی: اردبیل | دستگاه | روابط عمومی | اردبیل | آبگیری سد | سد عمارت | عملیات احداث | مرز کشور

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog