میانه بازار جشنواره سینمایی جشنواره فیلم

میانه: بازار جشنواره سینمایی جشنواره فیلم علیرضا تابش بنیاد سینمایی فارابی جشنواره جهانی فیلم فجر بازار جشنواره جهانی فجر

گت بلاگز استان ها توصیه‌های انتخاباتی آیت‌الله علوی گرگانی به طلاب حوزه علمیه قم

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به اینکه مردم باید در گزینش اصلح نگاه‌شان به مقام معظم رهبری باشد، گفت: روحانیون وظیفه‌ دارند که مردم را آگاه کنند تا به‌دور از م

توصیه‌های انتخاباتی آیت‌الله علوی گرگانی به طلاب حوزه علمیه قم

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم، آیت الله سید محمدعلی علوی گرگانی ظهر امروز در دیدار با جمعی از اساتید و طلاب حوزه علمیه قم که در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد، با اشاره به اهمیت مسئولیتی که طلاب دارند، اظهار داشت: به علت اینکه حرکات و سکنات روحانیون موردتوجه مردم بوده وظیفه بسیار سنگینی را بر عهده دارند.
وی افزود: امام(ره) از استاد خود نقل می کردند که اگر طلبه چهار سال همراه اخلاق، درس بخواند بهتر از 40 سال درس خواندن بدون اخلاق.

عبارات مهم : زندگی

مرجع تقلید شیعیان بابیان اینکه مردم باید از وجود روحانیون بهره مند شوند، تأکید کرد: یک روحانی باید به قدری اخلاقش خوب و مناسب باشد که تا فردی آن را دیدی به دین جذب شود. در تمام مراحل زندگی علم به انجام هر کاری وجود دارد ولی باید در مرحله عمل هم به آن توجه کرد در واقع علم باید همراه عمل باشد.
آیت الله علوی گرگانی تصریح کرد: باید بدانیم چه کسی در مراحل زندگی، ما را به سمت جلو هدایت می کند اگر این مطلب را درک کنیم دیگر در زندگی دچار مسئله نخواهیم شد.
مرجع تقلید شیعیان با اشاره به اینکه مردم باید در گزینش اصلح نگاه ارزش به مقام معظم رهبری باشد، عنوان کرد: روحانیون وظیفه دارند که مردم را آگاه کنند تا به دور از مقام معظم رهبری نباشند.
انتهای پیام/ب

واژه های کلیدی: زندگی | همراه | مرجع تقلید | مقام معظم رهبری | آیت الله علوی گرگانی | مرجع تقلید شیعیان | توصیه های انتخاباتی | انتخاب اصلح

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog