میانه بازار جشنواره سینمایی جشنواره فیلم

میانه: بازار جشنواره سینمایی جشنواره فیلم علیرضا تابش بنیاد سینمایی فارابی جشنواره جهانی فیلم فجر بازار جشنواره جهانی فجر

گت بلاگز علمی پزشکی تخصیص اعتبار ۶۴۰ میلیارد تومانی جهت تجهیز دانشگاه‌ها در سرانه ورزشی

مدیرکل طرح‌های وزارت علوم از تخصیص اعتبار ۶۴۰ میلیارد تومانی جهت تجهیز دانشگاه‌ها در سرانه ورزشی خبر داد.

تخصیص اعتبار ۶۴۰ میلیارد تومانی جهت تجهیز دانشگاه‌ها در سرانه ورزشی

مهرالله رخشانی مهر مدیرکل طرح های وزارت علوم در گفت و گو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمانگروه علمی پزشكی گروه تحریریه سایت جوان؛ اظهار داشت: در واقع برنامه ریزی های کلان سرانه های ورزشی دانشگاه ها جزو اولویت های ما است و مورد توجه خاص این وزارتخانه بوده و می باشد.

عبارات مهم : دانشگاه

وی ادامه داد: یکی از اتفاقات بافایده در دانشگاه ایجاد فضاهای تازه با همکاری خود دانشگاه ها بوده است.
مدیر کل طرح های وزارت علوم اضافه کرد: الویت وزارت علوم جهت تجهیز و تامین امکانات ورزشی جهت دانشگاه هایی است که رشته تربیت بدنی در آنها برگزار می شود و اگر دانشگاه ها در زمینه تربیت بدنی فضای آموزشی مناسب را دارا باشند با درخواست بودجه آنها موافقت می شود.
رخشانی مهر تصریح کرد:سال 92 بودجه سرانه ورزشی وزارت علوم ۲۰۰ میلیارد تومان بوده و امسال این رقم به ۶۴۰ میلیارد تومان زیاد کردن پیدا کرده هست.
مدیر کل طرح های وزارت علوم عنوان کرد: بحث نگهداری فضاهای ورزشی هر لحظه مورد تاکید وزارت علوم بوده و خوشبختانه با تخصیص داده شده است دادن رقمی از بودجه به دانشگاه ها حداقل بخشی از پرسشها آنها برطرف شده است می شود.
رخشانی مهر افزود: با رشد 3درصدی بودجه اعتبار هر سال ما صد درصد تامین شده است به طوری که از سال ۹۲ تا ۹۵ تمام بودجه درخواستی دانشگاه به صورت صددرصدی تامین اعتبار شده است هست.
وی گفت:ما امسال هم به تمامی دانشگاه ها بخشنامه کرده ایم که اگر طرح ناتمامی دارند به ما اعلام کنند و ما هم از این طرح ها حمایت میکنیم تا این فضا ها به بهره برداری برسند.

مدیر کل طرح های وزارت علوم بیان کرد:در حال حاضر ما سه طرح ۵۰ درصدی آموزشی، فنی و پژوهشی داریم و هرکدام از این طرح ها بیش از ۶۰ میلیارد تومان برآورد شده است هست.

رخشانی مهر گفت: ماهیت ما این است که اگر حمایت ۵۰ درصدی خیرین در این طرح ها باشد ۵۰ درصدی مابقی را ما حمایت می کنیم.
وی یادآورشد: سرانه ورزشی تا آخر سال ۹۵ به بیش از یک مترمربع رسید که قصد داریم آن را به ۱.۵ مترمربع زیاد کردن دهیم.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: دانشگاه | وزارت علوم | وزارت علوم | سرانه ورزشی | تجهیز اماکن ورزشی | دانشگاه |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog